Teatr Moralitet

Teatr Moralitet

Moralitet jednoczy w walce z nudą i słabościami. Wspólnie działamy nad wieloma mniej lub bardziej zwariowanymi pomysłami, pokonując bariery lęku czy nieśmiałości. Bawimy się sztuką i dostosowujemy ją do własnych wizji artystycznych, tworząc niepowtarzalne przedstawienia. Każde spotkanie jest czymś więcej, niż żmudnym ćwiczeniem ról. To żarty i rozmowy na tematy wszelkiej maści, również te trudne, które razem łatwiej podjąć. Jesteśmy różni, co wzbogaca nas jako grupę, którą łączy wspólna pasja. Każda minuta spędzona razem jest bezcenna i pozostaje w pamięci na długo. Moralitet to coś więcej niż szkolne koło teatralne. Moralitet to rodzina. Dołącz do nas!

Nazwa naszego teatru wzięła się od średniowiecznych przedstawień walki złych i dobrych mocy. W naszym Moralitecie walczymy z nudą i codziennością, wcielając się w coraz to nowe role. Walczymy ze wstydem i zahamowaniami, pokonując trudności wynikające z ograniczeń naszego ciała i umysłu.


Uwielbiamy się ze sobą spotykać, rozmawiamy godzinami, ufamy sobie i wierzymy w nasz sukces i powodzenie. Wkładamy w nasze przedstawienia całe serce.

Jest nas coraz więcej, pochodzimy z różnych światów, zajmujemy się różnymi sprawami. Łączy nas pasja, zaangażowanie, chęć przeżycia niesamowitej przygody, ciekawość świata. I siebie. I drugiego człowieka.

Skip to content